JAK FUNGUJÍ REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Nenošené, a nijak nepoškozené zboží můžete do 30ti dnů od objednávky vrátit. 

Vyplňte prosím Dotazník pro vrácení zboží

Zboží zabalte, aby nedošlo k jeho poškození a spolu s vyplněným dotazníkem o vrácení nám zašlete zpět na adresu Wool Soul s.r.o., Záběhlická 3212/90,  Praha 10, 106 00. Částku za zakoupené zboží Vám zašleme zpět nejpozději do 7 pracovních dnů po obdržení zboží. 


REKLAMACE A OPRAVY

Pokud je zboží poničené, máte právo jako spotřebitel právo dle obchodních podmínek na vyřešení vady zboží, podle charakteru vady. 

Pokud dojde k rozpárání lemu, prosím zašlete nám zboží zpět a zdarma Vám lem upravíme a zboží vrátíme opravené zpět. Na vyřízení této opravy máme 30 dní. Prosím kontaktujte nás v tomto případě na emailu: misa@woolsoul.com nebo tereza@woolsoul.com

Za důvod k reklamaci se nepovažuje běžné opotřebení materiálu a přírodní vlastnosti materiálu. 


ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Jako spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dní od data převzetí zboží. Lhůta 14 dní začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží. Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den. V rámci prodloužené lhůty nabízíme na vrácení až 30 dní od převzetí (viz obchodní podmínky). 

Pokud si přejete odstoupit od smlouvy, zašlete nám prosím vyplněný Formulář o odstoupení od smlouvy  na adresu Wool Soul s.r.o., Záběhlická 3212/90,  Praha 10, 106 00

Nijak nenošené a nepoškozené zboží v původním stavu nám pošlete spolu s kopií dokladu o zakoupení zboží a vyplněným a podepsaným Formulářem o odstoupení od smlouvy na adresu Wool Soul s.r.o., Záběhlická 3212/90,  Praha 10, 106 00.  Neposílejte na Dobírku. 

Vyřízení Vrácení zprocesujeme v co  nejbližším možém termínu od doručení vráceného zboží.