O nás


O NÁS

Míša: 


Nelíbily se mi věci, co byly k dostání v obchodech a vždy mě fascinovaly Burdy mojí mámy. Tak jsem v pubertě začala šít. Na výšce přišly jiné aktivity, ale pak přišly děti a já jsem se k šití vrátila. Posunula jsem se od kopírování střihů k vytváření a experimentovala jsem se vším možným. Merino jsem objevila v českém Šijem Dětem. Nejdřív obrázkové pro děti a pak ten jemňoučký úplet... pro dospěláky (on ho tedy miluje i můj osmileťák:)). Mazlím se s ním už skoro deset let a pak přišla Terka, ušila jsem jí triko a narodil se WoolSoul.

Terka:

Pitta a Vata. A ryba. Slovy přátel jsem mírně nesoustředěná nálož energie, která miluje žít, běhat, vidět a pracovat srdcem. Hledám krásu v jednoduchých věcech, v přírodě, v lidech. A přesně takový je pro mě náš projekt Wool Soul: srdcem, s boží kamarádkou, kterou miluju, s oblečením které miluju a dobíjející, tvořivý, zábavný. 

LÁTKY

Všechny naše produkty jsou vyrobené doma. V Čechách.

Šijeme z nejkvalitnějšího materiálu vyrobeného na Novém Zélandu nebo z merina, které je tkané a barvené v Čechách. 

JEDNODUCHOST STŘIHU

V jednoduchosti je krása. Milujeme a vymýšlíme střihy tak, aby byly maximálně jednoduché, univerzální a aby slušely.  Nám i Vám. 

A PROČ VLASTNĚ MERINO

V čem je naše Merino jiné?
Je jemňoučké, kouše jenom ty největší citlivky. Vlastně nikoho, koho by kousalo, neznáme. Je krásně splývavé a vypadá skoro jako hedvábí. Milujeme ho my, muži, které milujem my, a milují ho i naše děti!

A více si o něm přečtěte v záložce O vlně

ŠETRNÉ K PŘÍRODĚ 

Přírodu milujeme a snažíme se ji šetřit všude, kde to jde. Merino je 100% přírodní materiál a látky mají certfikaci Eko-Tex certifikát.