O NÁS

Míša: 


Nelíbily se mi věci, co byly k dostání v obchodech a vždy mě fascinovaly Burdy mojí mámy. Tak jsem v pubertě začala šít. Na vysoké škole přišly jiné aktivity, pak děti a já se k šití vrátila. Posunula jsem se od kopírování střihů k jejich vytváření. Experimentovala jsem se vším možným. Objevila jsem merino.  Nejprve obrázkové pro děti a pak jeho nejjemňejší variantu - extrafine úplet... Nosím ho už skoro deset let. Pak přišla Terka, ušila jsem jí triko a narodil se WoolSoul.

Terka:

Pitta a Vata. A ryba. Slovy přátel jsem mírně nesoustředěná nálož energie, která miluje žít, běhat, vidět a pracovat srdcem. Hledám krásu v jednoduchých věcech, v přírodě, v lidech. A přesně takový je pro mě náš projekt Wool Soul: srdcem, s boží kamarádkou, kterou miluju, s oblečením které miluju a dobíjející, tvořivý, zábavný. 

Všechny naše produkty jsou vyrobené v Čechách.

Šijeme z nejkvalitnějších materiálů z Nového Zélandu nebo z merina, které je tkané a barvené v Čechách. 

JEDNODUCHOST STŘIHU

V jednoduchosti je krása. Milujeme a vymýšlíme střihy tak, aby byly maximálně jednoduché, univerzální a aby slušely.  Nám i Vám. 

A PROČ MERINO

V čem je naše Merino jiné?
Je jemné, krásně splývavé a vypadá skoro jako hedvábí. Kouše opravdu jen vyjímečně.  Milujeme ho my, muži, které milujem my, a milují ho i naše děti!

Více si o něm přečtěte v záložce O vlně

ŠETRNÉ K PŘÍRODĚ 

Vlna je 100% přírodní materiál. Nezatěžuje přírodu, je rozložitelná, její údržba je úsporná . Merino je 100% přírodní materiál a látky mají certfikaci Eko-Tex certifikát.